img img img img img

New businesess

- Hledáme nové příležitosti
- Spojujeme firmy
- Vlastní projekty

Hledáme nové příležitosti

Hledáme zajímavé nápady k realizaci. Dokážeme oslovit potenciální dodavatele, sestavit realizační tým, zařídit potřebné formality pro rozjetí nové business aktivity.

Orientujeme se na software development, průmyslové automatizace, telekomunikace, alternativní energii, environmentální projekty a další.

Pokud máte již běžící projekt, dokážeme vám nabídnout spolupráci s realizací, nebo převzetím či outsourcingem určitých aktivit. Dokážeme případně projekt dofinancovat nebo najít strategického partnera či kupce.

Spojujeme firmy

Proaktivně vyhledáváme příležitosti na trhu. Pro účast ve výběrových řízeních je často potřeba vytvořit tým složený z dodavatelů z různých oblastí.

My se snažíme oslovovat různé dodavatele a organizovat jejich dodávky takovým způsobem, aby se mohli dohromady účastnit větších nebo komplexních zakázek.

Naší přidanou hodnotou je schopnost organizovat a koordinovat činnosti jak v ČR tak i v zahraničí, vyhledávat optimální sestavu dodavatelů a řešení podle požadavků zákazníka.

Nejsme vázáni žádnou smlouvou ani majetkovým podílem s žádným dodavatelem což podporuje naši objektivitu v rozhodování.

Vlastní projekty

Sami podporujeme projekty a vlastními silami pracujeme na nových produktech a službách většinou v oblasti vývoje software.

Naše projekty financujeme a jejich realizaci zajišťují naši subdodavatelé. Tyto aktivity by se daly považovat za naše vlastní „startupy“.

Některé projekty můžete najít na těchto stránkách v sekci „Reference“. Většinou je však nezveřejňujeme, dokud nejsou ve stavu, kdy se dají nabídnout na trhu koncovým zákazníkům nebo investorům.